Vítejte na těchto stránkách. Jsme soukromá a nezávislá firma, poskytující inženýrskou činnost v investiční výstavbě. Pokud potřebujete vyřešit cokoliv, co se týká stavebních prací, cenové problematiky, dozorování staveb, nebo dalších činností v investiční výstavbě, jste na správném místě. Neváhejte nám napsat, nebo zavolat.
KONTAKT :
FRANTIŠEK MRÁZEK
Telefon : +420 606 350 629; +420 721 701 288
email :
frantmrazek@seznam.cz; rozpocty@centrum.cz ;
MRÁZEK

MRÁZEK

Logo firmy
Rozpočty pro soukromé investory 
Řada výkazů výměr a rozpočtů na výstavby a rekonstrukce rodinných domů a domků. Součástí jsou i rozpočtové práce pro soukromé Společenství vlastníků.
Rozpočty pro veřejný sektor
Řada zpracovaných výkazů výměr a kontrolních rozpočtů pro průmyslové stavby a veřejné zakázky, případně i kontrola výměr z projektové dokumentace. Nelze vyjmenovat všechny zakázky, jedná se řádově o stovky různých zakázek různého rozsahu  Mezi významné zakázky nad 500 mil. Kč se jedná o stavební části pro spalovny komunálního odpadu v Chotíkově u Plzně a v Karviné. Mezi zakázky v rozmezí 30 - 200 mil. Kč patří rekonstrukce hotelu v Praze, zateplení komplexů budov pro cizineckou policii v Praze, rekonstrukce ubytoven pro PČR a řada průmyslových objektů a hal. Nejpočetnější oblastí jsou zakázky v hodnotě do 30 mil. Kč, kterých je nespočet a to nejen novostaveb, ale i rekonstrukcí, průmyslových objektů, liniových staveb, apod. a to včetně částí ZTI, UT, VZT, MaR ale i elektroinstalace silmoproudu a slaboproudu, EPS, EZS, STA, CCTV apod..
Kontrolní rozpočty a výkazy výměr pro projektanty
Spolupráce s řadou projekčních kanceláří z regionu, kraje, ale i práce pro významné pražské projekční ateliéry ve formě kontrolních rozpočtů a výkazů výměr pro veřejné zakázky a  výběrová řízení.
 
Rozpočty pro stavební společnosti
Dlouhodobá spolupráce v rámci oceňování stavebních zakázek pro řadu stavebních společností z regionu, ale i pro pražské firmy.
 
Souhlasím s tím, aby firma František Mrázek se sídlem Jiráskova 4098, PSČ 430 03, Chomutov 3, IČ 15155790, jako správce osobních údajů shromažďoval, zpracovával a uchovával mé poskytnuté osobní údaje podle zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění účinném od 24. 5. 2018, resp. zvláštní kategorie údajů podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016 / 679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů, účinného od 25. 5. 2018. Beru na vědomí, že mám možnost tento souhlas kdykoliv písemně odvolat, a prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících
• ze zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění účinném do 24. 5. 2018, a to těch, která vyplývají z § 12 a § 21 tohoto zákona.
• z Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016 / 679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů, účinného od 25. 5. 2018, a to těch, která vyplývají z čl. 12 až 23, zejména práva na informace za účelem zajištění transparentnosti postupů firmy jako správce osobních údajů. práva na opravu a omezení zpracování osobních údajů.
Tento souhlas uděluji pro účely obchodního styku v rámci plnění zakázek vyplývající na základě objednávky služeb dle oboru podnikání. Souhlas uděluji na dobu nezbytně nutnou pro uchovávání dokumentace dle Zákona č. 190 / 2009 Sb, nejdéle však na dobu 10 let.
Pokud máte jakýkoliv problém, týkající se stavebnictví, neváhejte nám napsat, nebo zavolat. Rádi se Vám pokusíme nejen poradit, ale i pomoci. Jen taková otázka, která není položena, se nemůže dočkat své odpovědi.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one